Hakkımızda

Hakkımızda

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Hizmetleri

Küreselleşen dünyada uluslararası etkileşim yoluyla kurulacak diyaloglar, artık çok daha profesyonel danışmanlık hizmetlerine gereksinim duyuyor. Bu çerçevede 2016 yılında Adıgün Çeviri ve Danışmanlık hizmetleri ticari unvanı ile faaliyetlerine başlayan kuruluşumuz, ülkemizin ihracat ve ithalat anlamında son derece önemli bir potansiyelini barındıran Bursa ilimizde bulunuyor.

Uluslararası ticari ilişkiler bağlamında, alışılagelmişin çok ötesinde bir hizmet anlayışına sahip kuruluşumuz, sunmuş olduğu bütün bu hizmetlerde birçoğunu kendi geliştirdiği modern pazarlama ve satış stratejilerini uygulamaktadır.

Uzun yıllara dayalı yoğun çalışmalar neticesinde; başta Rusya olmak üzere; federasyona bağlı, Bağımsız Devletler Topluluğu üyesi ülkelerde kurduğumuz profesyonel ticari ağını aktif bir şekilde çalıştığı firmaların yararına kullanan Adığün Çeviri ve Danışmanlık Hizmetleri, birlikte hareket ettiği bu firmaların başarısında son derece etkin rol oynamaktadır.

0
+
Uzmanlar
0
+
Mutlu Müşteriler
0
+
Tamamlanan Proje

Talebe göre şekillenen iş programı

Müşterilerimizin taleplerini, isteklerini ve önceliklerini öğreniyor ve ardından iş planı çıkarıyoruz. Böylelikle hem müşterimizin ihtiyaç analizine göre hizmet sunar hem de beklentilerini bilerek işleri gerçekleştiririz.

Hedefimiz:

  • Yenilikleri takip eden genç kadromuz ile sunduğumuz hizmet kalitesiyle %100 memnuniyet sağlamak.
  • Müşterilerimizin danışmanlık ve tercüme hizmetlerinde çözüm ortağı olmak.
  • Temel ilkelerimizden ödün vermeden, en kaliteli danışmanlık ve tercüme hizmetini sunmak.
hakkımızda danışmanlık hızmeti
online çeviri

Yabancı Uyruklu İşlemleri

Türkiye’de bulunan yabancı uyruklu özel veya tüzel kişilere:

başta olmak üzere uzmanlık ve deneyim gerektiren pek çok konuda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Uluslararası Ticari Danışmanlık

Öncelikle uzmanı olduğumuz bölgeler, yani Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu üyesi ülkelerin her birinde gerek ticari işleyiş, gerekse bu ülkelerdeki yasal prosedürün takip edilmesi anlamında işlemlerin tümünü bu amaçla oluşturduğumuz ofislerimiz yürütüyor. Dolayısıyla bizlerden İthalat ve ihracat danışmanlığı hizmetleri desteği alarak büyük bir avantaj elde eden müşterilerimiz bu ülkelerde kendilerini asla yalnız hissetmiyorlar. Bunun yanı sıra müşterilerinin; hukuksal ve ticari çerçevede atacakları her adımın yasal standartlarda ilerlemesini sağlayan firmamız sizlerin en ufak bir sorunla karşılaşmasına asla müsaade etmeyecektir.

Uluslararası ticaret
Yurtdışı Danışmanlık

Yurtdışı Danışmanlık Hizmetleri

Ticari gezilerinizi takip ederek sizleri; yurtdışında karşılayacak ofislerimizde; o ülkenin vatandaşlarından oluşan Türkçe, Rusça ve yerel dillere hâkim olduğu kadar ticari altyapı noktasında uzmanlaşmış bağlantılarımız bulunuyor. Bunun dışında ticari anlamda uzman Hukukçulardan oluşan bir kadro yine sizi bekliyor olacaktır. Dolayısıyla hiçbir şekilde dil sorunu yaşamadan bağlantılar yapabilir ve tüm bu bağlantıları bu ülkelerin kanunlarına uygun şekilde kazanca dönüştürebilirsiniz.

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Kuruluşumuza web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden günün her saatinde ulaşabilir ve tüm ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.