İthalat Danışmanlığı (Rusya ve BDT)

İthalat Danışmanlığı

Hiçbir ülke A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarının tamamını kendisi karşılayamaz ve üretemediği bu ürünleri ithal etmek durumundadır. Dolayısıyla bu ülkeler ithalat danışmanlığı hizmetleri alarak ürün anlamındaki açıklarını kapatmaya çalışırlar. Özellikle Rusya ve Doğu bloğu ülkelerinde önemli derecede etkin bir lokasyon ağına sahip firmamız hizmetleriyle bu ülkelerle ticari ilişkiler geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, söz konusu bu devletlerden yapacağınız ithalatın en sağlıklı şekilde yürütülmesi için sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Dilerseniz bu noktada öncelikle Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri ve Rusya’dan hangi ürünleri ithal edebileceğiniz? Hakkında sizleri bilgilendirelim. Daha sonra kaldığımız yerden ithalat danışmanlığı hizmetlerimizin diğer önemli detaylarını paylaşalım. Doğu bloğu ülkelerin ihraç ürünleri;

 • Petrol, doğalgaz ve bunların yan ürünleri
 • Demir, Çelik, Alüminyum ve Bakır gibi madenler (hammadde ve yan ürünler)
 • Kimyasal gübre
 • Lamine ağaçlar
 • Kâğıt hammaddesi
 • Hububat (pamuk tohumu, ayçiçeği, buğday, mısır)
 • Kömür
 • Aspir (yalancı safran)
 • Amonyak
 • Oto yedek parça
 • Yayıncılık ekipmanları

Gibi ürünler ilk akla gelen Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ithal ürünleri arasında yer alıyor. Tabii ürün çeşitliliği aslında çok fazla ve daha burada sayamadığımız birçok farklı ürün pekâlâ ithalat danışmanlığı hizmetlerimiz aracılığıyla temin edebilir.

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetlerimiz İle Sizlerde Ürün Satabilirsiniz

Elbette, aynı zamanda bu kadar yoğun ticari ilişkiler söz konusu olduğunda kendi firmanızın ürün ya da hizmetlerini doğal olarak bu ülkelerde pazarlamak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla bir yandan ithalat yaparken aynı anda ihracat yapmanızda pekâlâ mümkündür ve akılcı yaklaşım da bunu gerektirir. Ayrıca dış ticaret danışmanlık hizmetleri bağlamında özellikle doğu bloğu ülkeleri ile sağlam temellere dayalı bir altyapıya sahip firmamızı tercih ederek mükemmel fırsatlar yakalayabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz.

İthalat ve İhracat Çerçevesinde Etkin Rol Oynuyoruz

Eğer sizler de ithalat ve ihracat anlamında faaliyetlerinizi her iki alanda birden sürdürmek istiyorsanız? Bu çerçevede sizlere kurumsal hizmetler sağlayan firmamızdan daha iyi bir seçenek bulamayacağınızı düşünüyoruz. Buradan hareketle kurumsal anlamda profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlayan firmamızı tercih ederek her şeyden önce güvenilirliği ile kendini ispatlamış, bilgi birikimi ve tecrübesiyle başarılı çalışmalara imza atmış bir firma ile çalışmış olacaksınız. Rusya ve federasyona bağlı ülkelerde her biri farklı konsepte sahip yüzlerce firmadan oluşan bağlantılar zincirine sahip firmamız bir bakıma sizi en güvenilir tedarikçilerle buluşturuyor diyebiliriz. Bu nedenle lütfen bizlerden habersiz her anlamda güvenliğinizin söz konusu olduğu ticari bağlantılar yapmamanızı önemle rica ediyoruz. Tek yapmanız gereken iletişim seçeneklerimiz üzerinden bizlere ulaşmak ve son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız her anlamda sizlere kazanç sağlayacaktır.

Danışmanlık Hizmetleri Son Derece Makul Fiyatlarda Tutulmaktadır

Diğer danışmanlık firmalarına göre çok daha farklı bir konseptte çalışmalarını sürdüren firmamızın danışmanlık hizmetleri son derece makul fiyatlar ölçüsünde uygulanıyor ve sizlere kazançlı bir ticaretin yolunu açıyor. Peki, bizi benzer firmalardan ayıran özelliklerimiz nelerdir? Hemen bu konuyu izah edelim. Öncelikle biz saygıdeğer müşterilerimizden talebinin özelliğine göre hiçbir şekilde önceden bir ödeme talep etmiyoruz. Bunun anlamı kurulacak ilk irtibatın ve gelişecek bilgilendirmelerin ilk etapta hiçbir şekilde ücrete yansımamasıdır. Ücretlendirme ancak sizlerin taleplerinizi tam olarak bizlere yansıtmanız ve bu bilgilendirmeler ışığında söz konusu ülkelerde bizim harekete geçmemizin ardından başlıyor. Biraz daha basitçe aktarmak gerekirse; bu ülkelerden temin etmeyi düşündüğünüz ürün veya mamullerin neler olduğunu öncelikle bizimle paylaşıyorsunuz ve bizler ülkemizin piyasasını gayet iyi tanıdığımız için sizleri bir anlamda doğru yönlendirmelerle korumuş oluyoruz. Fakat takdir edersiniz ki yabancı devletlerde araştırmalara başlanması, bu ülkelerdeki alt yapımızın hayli önemli derecede enerjisini alacağından elde ettiğimiz kısmi verileri sizinle paylaşıyoruz ve artık bir ön ödeme talebimiz ancak bu şekilde olabiliyor. Ayrıca ister ithalat ister ihracat projelerinde hiçbir şekilde zarar etmenizi istemeyiz ve sadece ücretimizi alarak kenara çekilmek gibi bir ilkemiz yoktur. Dolayısıyla firmamız istatistiki verilere dayalı bilgilerle hareket eder ve asla kulaktan dolma bilgilere itibar etmez. Bunun dışında çok önemli bir özelliğimiz daha var ki firmamızın hizmetlerini gerçekten ayrıcalıklı kılıyor.

Ürün veya Hizmetinizin Bu Ülkelerde Satışını Sağlayabiliriz

Yüksek rekabete dayalı ticari koşullar danışmanlık hizmetlerinin de kendisini geliştirmesini gerektiriyor. Dolayısıyla bizim firmamız sadece alıcı ve satıcı firmaları buluşturan ve aradan çekilen bir hizmet anlayışına sahip değildir. Örneğin ithal etmek istediğiniz ürünü kendi ülkemizdeki iç piyasa koşullarında nasıl ve kimlere satabilirsiniz? Noktasında da hizmetler geliştirebiliyoruz. Çünkü firma olarak daha önce edindiğimiz bağlantılar ve tecrübelerden yola çıkarak hangi ürünlerin, kimler tarafından satın alınabileceği noktasında benzersiz verilere sahibiz. Bunun tam tersini ihraç anlamında da düşünebilirsiniz. Sözgelimi Bağımsız Devletler Topluluğu ve Rusya Federasyonu’na tarım ürünleri ihraç etmek istiyorsunuz; fakat bu ülkelerde en güvenilir şekilde kimlerle temas kurmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Firmamız burada devreye girerek aradığınız ölçekte firmaları önce sizinle buluşturuyor. Dahası firmamız aralarında Pr çalışmalarının da bulunduğu ürünün satışına kadar giden süreçte sürekli yanınızda oluyor.

Dilerseniz Belirli Bir Komisyonla Ürününüzü Bizler Satabiliriz

Özetle ürününüzün satılması noktasında da çok özel uygulamalarımızın olduğunu bilmenizi istiyoruz. Tüm bunların yanı sıra dil sorununun hiçbir şekilde yaşanmadığı yeminli tercümanlık hizmetlerimiz, aralarında hukukçuların ve diğer uzman personelimizin bulunduğu komplike anlayışımızı da dahil ettiğimizde içerisinde ihracat danışmanlığı hizmetlerinde yer aldığı komple bir proje sizleri bekliyor diyebiliriz. Hatta ürün ile bağlantılı olarak ülkemizde bulunmasını istediğiniz özel statüdeki yabancı uyruklu kişilerin Oturma İzni (İkamet), Vatandaşlık İşlemleri, Yabancı kişilerin Şirket Kuruluşu ve Yabancı uyruklu kişilere özel Sigorta İşlemlerine kadar uzanan tüm teferruatlar ile bizzat firmamız ilgileniyor ve bu anlamda sorun yaşamanızı önüne geçiyor. Lütfen başta ithalat danışmanlığı olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili olarak kapsamlı bilgiyi talep etmekten çekinmeyiniz. Ticari kazancın kapılarını bizimle açmanızın tam zamanıdır. Esenlikler diliyoruz