Online tercüme hizmeti

Online Tercüme

Online Tercüme Hizmeti

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, çağın şartlarını en yüksek verimlilikte kullanmayı amaçlayan hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda sunduğumuz online tercüme hizmeti zaman problemini ortada kaldırmanızı sağlayacaktır.

Online tercümesini yaptıracağınız belgelerinizin çeviri işlemini tercüme büromuza gelmeden hatta bizimle aynı mekânda bulunmadan elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen elektronik ortamda gerçekleştirdiğimiz işlemler sonrasında çevirisi yapılmış belgelerinizi ister e-posta ile ister kargo ile istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Telefon, E-mail veya Whatsapp ile günün her saati bizimle iletişime geçebilir, resmi başvuru ve işlemlerinizde kullanacağınız her türlü belgenin yeminli tercüman imzalı ve kaşeli tercümesini yaptırabilirsiniz.

Online Tercüme - Zamandan tasarruf edin

Zamandan oldukça tasarruf edeceğiniz bu yöntem sayesinde tercüme bürosuna gitmek için bir maliyete de katlanmak zorunda kalmazsınız. Online tercüme hizmeti için gerekli adımları takip ederek kaliteli ve güvenilir bir tercüme hizmeti almış olursunuz.

adım 1

Çeviriniz başlatın

Çevrilmesini istediğiniz içeriği yükleyin ve projeyi başlatın.
adım 2

Detayları bildirin

Çeviriniz hemen uzman bir çevirmene atanır ve onay için müşteri temsilcimiz hemen sizi arayarak detayları bildirir.
adım 3

Ödemenizi yapın

Ofiste veya çevrimiçi hizmetler aracılığıyla ödeme yapın.
adım 4

Çeviriniz Hazır

Ödeme aşamasından sonra tamamlanan çeviri size e-posta veya kargo ile Türkiye ve Dünya’nın her yerine ulaştırıyoruz.
Online Tercüme Nasıl Yapılır?

Online Çeviri Hizmeti

Online Çeviri Hizmeti Nedir?

İnternetin gün geçtikçe hayatımızın değişilmez unsurlarından bir tanesi olması pek çok alanda internetin kullanımını gerekli ve faydalı kılmıştır. Günümüzde değişen teknolojik imkanlar sayesinde sık sık başvurulmaya başlanan hizmetlerden bir tanesi de online tercüme hizmetidir. Online tercüme, insanların oturdukları yerden bir tıkla tercümanlık büroları ile iletişime geçerek çeviri hizmetini almalarını ifade eder.
Ev veya işyerinizden ayrılmadan faydalanabileceğiniz online çeviri hizmeti pek çok avantaja sahiptir.

Ancak online çeviride hizmeti alacak kişinin en kaliteli ve güvenilir tercüme bürosunu bulması gerekir. Zira online çeviri hizmetinde yüz yüze bir görüşme gerçekleştirilmediğinden iyi niyetinizi suiistimal edebilecek pek çok kişiyle karşılaşabilirsiniz. Güvenilir bir tercümanlık bürosu tespit edildikten sonra online tercüme oldukça kısa sürede gerçekleştirilir.

Online Tercüme Nasıl Yapılır?

Online tercüme hizmetinin temel amacı zamandan tasarruftur. Bu kapsamda teknolojik imkânlarını kullanarak tercümanlık bürosu ile iletişimi geçen insanlar dakikalar içinde taleplerini tercüme bürosuna iletir ve süreci başlatır.

Bu süreçte;

İlk aşamada online çeviri hizmeti alacağınız tercümanlık bürosunu tespit edersiniz.

Sonrasında tercümanlık bürosu ile çeşitli iletişim yöntemleri ile iletişim kurarsınız. Bu aşamada genel olarak e-posta, whatsapp, viber ve telegram tercih edilir.

Yukarıda bahsedilen yöntemlerden bir tanesini seçerek tercüme bürosu ile iletişim kurduktan sonra bütün detaylar hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Şartlar konusunda anlaştığınız takdirde belgelerinizi bahsedilen yöntemlerden biri ile tercüme bürosuna göndererek online tercüme hizmeti için teklif alırsınız.

Teklif ve ödeme aşamasından sonra kısa sürede tamamlanan online çeviri size kargo, e-posta veya taahhütlü mektup ile teslim edilir.

Online Tercüme – Kapsamlı çözümler

Online tercüme hizmetimiz kapsamında istisnasız tüm belgelerin tercümesini yapabiliyoruz. Bunlar hukuki, ticari, teknik, tıbbi ve akademik uzmanlık alanından belgeler olabileceği gibi resmi belgeler de olabilir. Müşterinin bize belgelerin görüntüsünü, fotoğrafını yollaması her zaman yeterlidir.