Tercüme Hizmeti

Noter tasdik işlemleri

Yeminli Tercüme

Kaliteli hizmet ilkesi ile yola çıkan yeminli tercüme büromuz, dil eğitimini başarı ile tamamlayan, dil ve kültür özelliklerini benimsemiş tercümanlarımızla yapmaktadır.

yazılı tercüme nedir

Yazılı Tercüme

Kamu ve özel sektörde sık sık başvurulan yazılı tercüme, nitelik açısından önemli evrak üzerinde gerçekleştirildiğinden dolayı uzman tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Noter onaylı tercüme işlemleri

Noter Onaylı Tercüme

Resmi başvuru ve işlemlerinizde kullanacağınız her türlü belgenin yeminli tercüman imzalı ve noter onaylı tercümeyi Türkiye ve Dünya’nın her yerine ulaştırma fırsatı sunuyoruz.

Resmi belge çeviri

Resmi Belge Tercümesi

Bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde tercüme büromuz, resmi evrak çevirisinde kurumların talep ettiği her ayrıntıyı biliyor ve çevirileri bu ayrıntılar bağlamında en doğru şekilde yapıyor.

Online Tercüme Nasıl Yapılır?

Online Tercüme Hizmeti

Zamandan tasarruf edeceğiniz ve tercüme bürosuna gitmek için bir maliyete de katlanmak zorunda kalmadan çevirisi yapılmış belgelerinizi ister e-posta ile ister kargo ile istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Apostil oanyı yapılan belgeler

Apostil Tasdik İşlemleri

Apostil tasdikli istenen tercümenize dair işlemleri baştan sona yürütüyor, Apostil işlemleri yapılan belgelerinizi ofisimizde, e-mail veya kargo yolu ile dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz.